Najnovšie recenzie zo sekcie Záhradné traktory

STIGA Estate 6102 HW 2T0970281/ST1

STIGA Estate 6102 HW 2T0970281/ST1

Pridané: 10. júla 2014

• Super výkon
  • ľahké ovládanie
  • pohodlné sedadlo
  • veľký zberný kôš
  • veľká svahová dostupnosť (super)
  • Porucha na jednom válci:
  • sviečka nedáva iskru ani po výmene sviečky
  • pravdepodobne odyšiel kábel,v záruke do servisu po troch mesiacoch

Silný motor super!
ak ide ako má,super stroj,
-takmer profi motor
-určite odporúčam aj napriek poruche

Pridané: 16. júna 2014

Zakúpený v DOMOSS

• Jednoducha obsluha, dobre prevedenie, dodavany so vsetkym co je potreba (mulcovac, nabijacka baterie). Nutne dokupit a doplnit iba olej a benzin.
  • Rider s vacsim vykonom s dobrou manevrovatelnostou. Odvezie i tazku obsluhu.
  • Rider ma niekolko bezpecnostnych prvkov, aby nedoslo k poraneniu. Deti kosia travu s radostou.
  • Navod i ten originalny napisany pre niekoko typov mechanicka/ hydrostaticka prevodovka dost neprehladne a nejasne.

Rider od svetoveho vyrobcu s dostatocne velkym vykonom.
Velmi dobry pomer vykon/cena.

WOLF-GARTEN EXPERT 105.220 H

WOLF-GARTEN EXPERT 105.220 H

Pridané: 15. mája 2014

• Nič.
  • Padanie remeňa žacieho ústrojenstva.
  • Cena.

Premrštená cena za traktor určený na väčšie plochy. Výkonom aj kvalitou je to traktor spadajúci do kategórie obyčajných lacných záhradných traktorov.

Husqvarna CTH 164T

• výkon
  • manévrovateľnosť
  • krásne pokosený trávnik
  • servis
  • až na malú závadu od výroby, ktorú mi hneď po zistení závady opravili nič

Mám pozemky so zatrávnenou plochou o rozlohe cca 2500m2 a už ma nebavilo tlačiť kosačku, vysýpať koše a za každým sa ku kosačke zohnúť.... Na ďalšom pozemku je zas svahovitý terén. Tak som sa rozhodol zaobstarať si záhradný traktor. Chcel som traktor tak do 3000. Zvažoval som nad troma. Seco starjet 92 -2V, Stiga Estate 6102 HW a Husqvarnou Cth164T. Nad traktormi s moundfieldu som ani neuvažoval.

Pôvodne som chcel kúpiť starjet, lebo to všade chvália a používajú to aj v komunálnych službách. Stroj vyzeral kvalitne. Nápravy žacie ústrojenstvo všetko super. No bohužial nemá antiskalpovacie kolieska čo bolo pre mňa veľkým minúsom. Neviem si predstaviť trávnik ktorý by bol kosený bez nich resp. ako by vyzeral po pokosení. Vyššia trieda od seca ktorá má kolieska stojí 3600 a to už na moje podmienky bol zbytočne veľký a drahý traktor.( ešte jedno mínus týchto traktorov je podľa mňa spracovanie kvality plastov a ovladacích prvkov, keď som chcel zapnúť žacie ústrojenstvo mal som pocit že spínač mi zostane v ruke.) Motory mali dostačujúci výkon.

Čo sa týka stigy cena vyhovovala. Motor najvýkonejšší z adeptov. No celý mi prišiel taký moc plastový "hračkársky". Predajca mi povedal že to je skôr na rovné plochy.

No a na koniec sa dostávam ku Husqvarne. Rozdiel medzi tými dvoma traktormi a HQ je ten, že HQ má motor Kawasaki. Predajca mi povedal že Kawasaki motory sú na úrovni B&S VANGUARD (profi rada), ktorým disponuje strajet za 3600. Hoci motor HQ bol slabší ako pri konkurentoch 9,2 KW, viem že ten výkon reálne pri pracovných otáčkach aj dosahuje (2600ot./m). Pri ostatných motoroch mi to pripadalo také ako na letáčikoch o nízkej spotrebe paliva aut tj. síce vysoký výkon ale v laboratórnych podmienkach a otáčky pri ktorých v živote ten motor pracovať nebude. Takže som sa rozhodol pre HQ.

Po zaplatení traktor zobrali traktor do servisu aby všetko skontrolovali a nastavili. O dve hodiny mi ho doniesli domov a predviedli obsluhu a mohol som kosiť

Traktor išiel super no po hod. kosenia začalo niečo strašne rezonovať. Pozeral som čo to môže byť, ale nič resp. nič viditeľne nerezonovalo a všetko išlo tak ako malo. Vplyv na chod alebo kosenie to nemalo. Volal som do servisu a hneď na druhý deň ho prišli pozrieť no nevedeli že čo to môže byť tak si ho zobrali do servisu. Na druhý deň som to mal opravené, bolo tam niečo uvoľnené nejaký uchyt spojke. Sám servisák priznal že sa s tým ešte nestretol a že obvolal skoro všetky HQ servisi že či nevedia čo by to mohlo byť, no nikto sa s tým ešte nestretol. Hneď keď bol traktor opravený mi ho doniesli a od vtedy šlape ako hodinky. Kosenie strmím svahom zvláda bez problémov. Na rovinách ani nevie že kosí. Kosím s nim trávnik každý 1-2 týždne podľa trávnika. Ďalšou výhodou tohoto traktoru je mulčovacia vložka ktorá je v montovaná to znamená že ju nemusíte dokupovať ako pri konkurencií (cena cca. 100e) a môžte si ju pohodlne zo sedadla vodiča zapnúť. HQ má aj počítadlo motohodín čo je fajn vec na to aby človek vedel kedy má vymeniť olej. Má to aj tempomat ale to asi málo kto využije. Motor má hladký chod aj pri vyššej tráve (do polovice kolien cca. 30-40cm)Čo sa týka upchávania komína trávou sa mi to stalo asi dva krát ale to bola hustá, vlhká a už spomínaná vysoká tráva a išiel som dosť rýchlo. V bežných pracovných podmienkach nieje šanca to upchať. Ale to každý zistí pri práci čo si môže dovoliť.Hoci traktor nemá problémi aj s vyššou trávou by som tento traktor odporučil hlavne na trávniky ktoré sú kosené pravideľne. Ak máte záhradu s lúčnou trávou a kosíte ju raz za mesiac-dva zvolil by som radšej niečo z profi rady od seca.

S traktorom som nad mieru spokojný a odporučil by som ho každému, kto nechce za kosačkou stráviť celú sobotu. Zistíte že aj kosenie môže byť zábava.

Overený zákazník ELVA PROFI Overený zákazník

Pridané: 27. apríla 2014

Zakúpený v ELVA PROFI

První sekání zahrady jedna radost.
Bez sebemenšího problému.

VARI PONY II/A

VARI PONY II/A

Pridané: 18. apríla 2014

(naposledy upravené 18. apríla 2014)

• sila

Pridané: 13. apríla 2014

• super velka sila

Super

Pridané: 2. februára 2014

• cena, výkon, jednoduchosť ovládania
  • hluk

Využívam ho už 3 roky, zatiaľ 100% spoľahlivosť, akurát po 3 rokoch idem meniť nože. Vyžaduje si štandardnú údržbu, nakoľko mám vlastnú montážnu jamu nie je problém vykonať aj po sezónnu kompletnú údržbu. Menším nedostatkom je zanášanie signalizačného spínača na plný zberný kôš. Pre domácich majstrov nie je problém dorobiť si ťažné zariadenie na malý príves. Motor má dostatočný výkon aj pri väčšej tráve. Odskúšaný aj na veľmi zarastenom pozemku, tam je potrebné zabezpečiť prvotné zníženie buriny s vyžínačkou až potom následne kosiť.

Pridané: 12. januára 2014

• Hydrostat - proste niet co dodat ! naoazaj sa oplati nieco doplatit ako jazdit na manuale.
  • Cena stroja je mýslim tiež dobra.
  • Kos postacuje, ale urcite by mohol byt vacsi
  • Motor disponujem slusnym vykonom
  • Obratnost stroja takmer na mieste
  • 7stupnov kosenia !!!
  • Sedadlo ako lavka na spovedi, pri takmer celodenom koseni boli zadok.
  • Debilne "bezpecnostne" spinace ktore robia len šarapatu
  • Uloženie prednej napravy je NEDORIESENE, proste prevrtany jokel uloženy v plechovom učku a skrz šruba ...podla mna zle ! Prerobit to ale nie je problem!
  • Kryt motora napr. pri tankovani sa neda celkom otvorit a je nutne ho držat polo-otvorený
  • Traktor neponuka možnost použitia naradia kt. sa montuje dopredu napr. radlica na sneh- inak velmi by pomohla - samozrejme aj to sa da obist spevnenim ramu v prednej casti a uchyt si dorobit.

Stroj inak plni svoju funkciu velmi dobre,
Na par veci ktore majstri pri vyrobe nedomysleli, nie to vytknuť :)

Pridané: 8. januára 2014

• Výborný všestranný pomocník, Tromfne ho iba Tigrone 9.8 v tejto kategórii

Chce to viac strojov a servis sa rozbehne. Inak super.

Pridané: 25. septembra 2013

• dostatocny vykon
  • siroky zaber
  • jednoduche ovladanie
  • nezistil som nic

Mam ho asi pol roka, nebol s nim ziadny problem. Ma dost velky kôs s pipanim v pripade naplnenia. Na rovinu uplne postacuje, vylezie aj do mensieho kopca. Jednoznacne berte HST prevodovku. Je to dobry stroj za rozumnu cenu.

Pridané: 27. júla 2013

Zakúpený v DOMOSS

s traktorom som spokojny, kosi rychlo a spolahlivo

Stiga Garden Compact HST

Stiga Garden Compact HST

Pridané: 3. mája 2013

(naposledy upravené 3. mája 2013)

Zakúpený v DOMOSS

• výborný vo svojej triede
  • zatiaľ sme nezistili žiadné

stiga garden compact splnil naše očakávania, užívanie je veľmi dobré je šikovný a zatiaľ spoľahlivý

ŠUPA Honda GSV 190

ŠUPA Honda GSV 190

Overený zákazník CKD market.sk Overený zákazník

Pridané: 2. apríla 2013

Zakúpený v CKD market.sk

• Vysoký víkon, jednoduché ovládanie
  • cena traktora aj príslušenstva...

široký výber príslušenstva, kvalitná tradícia na trhu lahká dostupnosť náhradných dielov,

Pridané: 26. októbra 2012

• trakto pro kazdeho chlopa , u nas se na nom ore, seje, pleje, secko. i kravky se nim daju nahanac.

popici

Pridané: 6. júna 2012

• jfhnkhbjafjk
  • gdsjghkgkjgd

njwtuiqgazvsuaegugfudtkaxhfáxgkjlrzfAUguíERGSIUOTSFUahbjtfjabhuožzfubcjiužahksfzsdkfzásk

Overený zákazník Dunaj.sk Overený zákazník

Pridané: 11. marca 2012

Zakúpený v Dunaj.sk

• Pre dobru cenu.
  • Proti mam ,len jednu pripomienku a to farbu ciernu,lebo poznat na nej velmi prach.

zatial spokojny.

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 6. februára 2012

Zakúpený v HEJ.sk

zatiaľ som tovar nevyskúšal

Ama Tera TRAC 4A Barbieri

Ama Tera TRAC 4A Barbieri

Pridané: 28. decembra 2011

• PRESETKIH KUPUJUCIH NEKUPUJTE ZIADNE STROJE OD HEUREKA.SK LEBO JE TO VELMI DRAHE A POKAZIVAJU SA.

NEKUPUJTE ZIADNE STROJE LEBO JE TO VELMI DRAHE A SA VAM POKAZIVAJU LEBO AJ JA MAM ODNIH NALOTRAKTOR A SA MI POKAZIL A NEKCU MI TO OPRAVIT A ZA OPRAVU POZIADAJU VISE 1500 euro.

Zobrazujem 201 - 219 zo 219 recenzií 1...7 8 9 10 [ 11 ]